Sveiki brangieji!

Egzistuoja problema, nėra biuro kompiuterio vartotojui lengvai prieinamos ir gerai paruoštos informacijos apie nemokamą programinę įrangą. Todėl jūs ir matote šį projektą. Nebūtina pirkti brangių programų, nors jums tikrai tai bus siūloma. Yra puikios nemokamos programos, kurios nors ir mažai išreklamuotos tačiau pilnai gali pakeisti brangias. Sutaupykite savo laiką ir pinigus! Ir būtinai pasirūpinkite, kad visa jūsų biure esanti programinė įranga būtų legali…

Profesionalus programuotojas surinko puikių nemokamų programų biurui rinkinį CD pakete. Programos yra išbandytos, naujausios ir geriausios savo kategorijose. Labai svarbu tai, kad visos programos turi licenziją neribotam komerciniam naudojimui. Viskas paruošta: jūs tik nusiperkate CD paketą, įsidedate į CD skaitytuvą, peržiūrite programų aprašymus ir vieno mygtuko paspaudimu instaliuojate reikalingas programas savo biuro kompiuteriuose. Žinokite, kad aš visada tobulinsiu nemokamų programų biurui paketą ir nemokamai teiksių šią informaciją savo klientams…

Šiame pristatyme pateikta nepilna informacija apie programas, siekiant apsaugoti autoriaus darbą. Visos programos ir informacija apie autorius-licenzijas yra CD pakete, kurio kaina tik 95Lt. Jūs galite jį užsisakyti dabar! Jeigu domitės mano paslaugomis tai būtinai užsiprenumeruokite nemokamas kasmėnesines nemokamų programų biurui naujienas e-paštu. Jeigu norite užsiprenumeruoti naujienas arba nusipirkti CD paketą (atsisakyti, pasikeisti duomenis), parašykite.

Programų sąrašas

Prekybos apskaita
Puikus įvadas, laukelių keitimas, iki 10 pasijungusių vartotojų vienu metu, pirkėjai ir tiekėjai, pilna pirkimų-pardavimų ir sandėlio apskaita, sąskaitų išrašymas, valiutų ir mokesčių tipai, įvairių parametrų keitimas, HTML ir Text ataskaitų generatorius, interneto parduotuvės funkcija.
Antivirusinė apsauga
Pastovus operatyvinės atminties ir failų sistemos skenavimas, e-pašto kanalų skenavimas, failų sistemos skenavimo periodiškumo nustatymas, nemokamas virusų duomenų bazės atnaujinimas. Norint naudotis programa reikia nemokamai užsiregistruoti autoriaus tinklapyje.
Susirašinėjimo agentas
Pasijungia prie pagrindinių MSN, IRC, AIM, ICQ, YAHOO komunikacijos tarnybų vienu metu. Galima kontaktuoti ir keistis failais tiesiogiai su verslo partneriais arba dalyvauti bendrame teminiame susirašinėjime per internetą. Daugybė reikalingų nustatymo opcijų ir keičiama išvaizda leidžia programą pilnai pritaikyti savo poreikiams.
Ofiso paketas
Paketas gali visiškai pakeisti Microsoft Office. Paketo sudėtis: teksto procesorius, elektroninės lentelės, grafikos redaktorius, prezentacijų paruošėjas, web redaktorius ir kitos programos. Galima dirbti su Microsoft Office dokumentų formatais. Pilnai palaikomas lietuviškas raštas.
Apsipirkimo menedžeris
Vykdo pageidaujamos prekės paiešką įvairiuose interneto parduotuvėse. Galima susirasti prekę verslui arba namams, paskaityti vartotojų nuomones. Galima susirasti labiausiai tinkančią prekę už mažiausią kainą.
Universalus archyvatorius
Dirba su ZIP, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, Blak Hole, Cabinet, JAR, LHA, GZIP, TAR, TAR-GZIP, UUEncode, XXEncode ir kitokiais failais. Greitas suspaudimas, išspaudimas, siuntimas į e-pašto klientą. Zip taisymas, archyvų dalijimas, archyvų apsaugojimas slaptažodžiu, failų kodavimas-dekodavimas.
Komunikacijų serveris
WWW, proxy, e-pašto ir telefoninio arba internetinio fakso serveris, apsauginė ugniasienė, apsauga nuo virusų ir SPAM, administravimas per programą arba HTTP. Norint pasinaudoti sudėtingesnėmis funkcijomis reikia nemokamai užsiregistruoti ir gauti 5 vartotojų licenziją autoriaus tinklapyje.
Duomenų serveris
Populiariausia atviro kodo duomenų bazė, greitas veikimas, ypatingas stabilumas, didelių apkrovų atlaikymas, darbas daugumoje operacinių sistemų, ODBC ir JDBC jungtys. Yra sukurta daug pagalbinių programų būtent šiam duomenų serveriui.
Failų koduotojas
Kodavime naudojami 448 bitų Blowfish ir 168 bitų 3DES algoritmai. Paprasta naudotis, apsaugo pažymėtą direktoriją ar failus vieno mygtumo paspaudimu. Programa leidžia sukurti savaime veikiantį apsaugotą failą, kuriam atkoduoti nereikia specialios programos, tik rakto. Užsaugotų failų praktiškai neįmanoma atkoduoti nežinant rakto. Būtina priemonė norint saugiai laikyti ar siųsti dokumentus.
Darbo organizatorius
Adresų knygutė, kalendorius, hierarchinis užduočių sąrašas, telefoninės funkcijos per modemą arba PBX, skambinančiojo numerio registravimas, greita paieška, pasikartojančių veiksmų registras, duomenų importas ir eksportas. Programą reikia pirma išpakuoti, paskui paleisti “Setup.exe” norint instaliuoti vietiniame kompiuteryje, arba “Netsetup.exe”, norint instaliuoti tinkle.
Vienetų konvertuotojas
Paprasta ir funkcionali programa. Palaiko dauguma matavimo vienetų: temperatūra, atstumas, svoris, vietovė, pakuotė, spaudimas, greitis, inercija, jėga, energija, galia, kuras, tekėjimas, momentai, kampai, laikas, radioaktyvumas.
Kortelių tikrintojas
Patikrina Visa, MasterCard, Discover, American Express, JCB, Diners/Carte Blanche kreditinių kortelių numeriu tikruma. Netikrina kreditiniu kortelių sąskaitas.
E-pašto klientas
Su programa gali dirbti vienas vartotojas, keletas vartotojų tame pačiame kompiuteryje arba keletas vartotojų tame pačiame tinkle. Standartinės e-pašto funkcijos, filtrai, adresų knygutės, distribuciniai sąrašai. Pasižymi standartiniu funkcionalumu ir greitu veikimu.
E-pašto serveris
Galimybė suteikti skirtingiems vartotojams priėjimą prie tos pačios e-pašto dėžutės. Automatiniai persiuntimai ir atsakymai, distribuciniai adresų sąrašai, filtrai ir istorija, nepriklausomybė nuo interneto tiekėjo. Gali būti naudojamas kaip daugumos e-pašto klientų, palaikančių industrinius standartus, POP ir SMTP serveris.
E-naujienų menedžeris
Duomenų importas-eksportas, adresų grupės, personaliniai pranešimai kiekvienam grupės nariui, SMTP serveris tiesioginiam e-pašto siuntimui, iki 64 procesų vienu metu, išsiųsto e-pašto statistika.
Paveiksliukų peržiūrėtojas
Patogi ir greita paveiksliukų peržiūra, vaizdo skenavimo funkcija, paprasti paveiksliuko pakeitimai ir efektai, palaikoma daugiau negu 80 media failų tipų.
Duomenų navigatorius
Palaiko ODBC, Native, ADO jungtis į Oracle, MS SQL, Interbase, DB2, MySQL ir kitas duomenų bazes. Surinkus SQL komanda pateikiama duomenų bazės įrašų lentelė. Instaliavus reikia įvesti kodą “CASE Studio 2”.
Failų atsarga
Vizualus profailo sukūrimas, atsarginis failų kopijavimas į atskirą direktoriją arba FTP, failų kopija suspaustame .zip formate, profailo paleidimas su DOS komanda, Windows registro kopija, kopijų atstatymas, įvykių istorija.
Apsauginė ugniasienė
Kontroliuoja ryšius su intranetu, internetu. Vartotojas gali nurodyti kokios programos gali naudotis ryšiu, kokie IP adresai gali veikti. Esant užklausimui į kompiuterį iš išorės, programa kiek galima identifikuoja užklausėja ir paklausia vartotojo ar leisti užklausėjui pasijungti ar ne.
Sistemos konfigūratorius
Keičiami įvairūs operacinės sistemos parametrai, net ir tie kurie neprieinami. Programa veikia su Windows 9x/2000/XP. Galima padaryti kad startuojant rodytų kompanijos logotipą, nurodyti greitus priėjimus prie tinklinių programų ir kt., užsaugoti tai į profailą ir paleisti kitame kompiuteryje, siekiant greitai paruošti patogiam darbui visus kompanijos kompiuterius. Norint naudotis programa reikia nemokamai užsiregistruoti autoriaus tinklapyje.
Sistemos analizatorius
Programinės įrangos ir aparatūrinės dalies statistika, esamų resursų ir vykstančių procesų peržiūra, aparatūrinės dalies testavimas ir grafinis palyginimas su kitomis sistemomis. Puikus ir pilnas rezultatų pateikimas į ekraną ir spausdintuvą. Norint naudotis programa reikia nemokamai užsiregistruoti autoriaus tinklapyje.
Interneto naršyklė
Palaikomos visos naujausios technologijos, tiesiogiai arba per priedus. Pakete taip pat yra puikus ir paprastas Outlook Express 6 e-pašto ir e-naujienų klientas. Instaliuojant naujausią IE versiją taip pat atnaujinama Windows operacinė sistema.
Užduočių sąrašas
Greitai pasiekiamos funkcijos, patogi paieška, įrašų išrikiavimas pagal pasirinkta laukelį, sąrašo spausdinimas. Patogi programa jeigu reikia paprasto dienoraščio, darbotvarkės, susitikimų ar įvykių planavimo registro, tačiau norint spausdinti gali tekti spausdintuvo nustatymuose pakeisti datos formatą.
Universalus telefonas
Adresų knygutė, faksų gavimas ir siuntimas, balso pašto funkcija, telefoniniai pokalbiai, įvykių sąrašas, pranešimas į gaviklį, nutolęs valdymas, lanksti konfigūracija. Nemokama versija startuojant programai parodo pasiūlymą pirkti PRO versiją.
Laiko sinchronizatorius
Įvedus TIME, SNPT laiko serverio adresą 66.180.134.50, pastoviai palaikomas kompiuteryje tikslus laikas. Tereikia tik truputi konfigūracijos ir visada pasijungus prie interneto pasitikslins kompiuterio laikrodis.
HTML redaktorius
Patogūs įrankiai vizualiam HTML puslapių rašymui. Kodų pasirinkimas ir sintaksės aprašymas. Pagalba įterpiant naujus objektus. Reikia rašyti kodais, tačiau tik tokiu būdu įmanoma sukurti elegantiškus ir švarius web puslapius.
Paieškos menedžeris
Vykdo paiešką keliose interneto paieškos serveriuose vienu metu. Paieškos kategorijos: interneto tinklapiai, naujienų grupės, knygų katalogai, kompiuterinė technika, programinė įranga. Rezultatus galima peržiūrėti, užsaugoti, atsispausdinti.
Buhalterinė apskaita
Išlaidos, pajamos, sąskaitos, didžioji knyga, klientai ir tiekėjai, ataskaitų generatorius. Gali būti keletas kompanijų ir keletas vartotojų. Parametrų keitimas. Programa kartais siūlo nusipirkti programos palaikymą, bet tai yra nebūtina.
Formų registratorius
Registruoja interneto tinklapiuose užpildytas formas ir apsilankius tuose tinklapiuose automatiškai užpildo formas pagal anksčiau įvestą informaciją. Galima susidaryti iš anksto paruoštas formas ir tinklapiuose pildyti formas iš pasirinktų ruošinių. Patogu pastoviai naudoti kompanijos rekvizitus, nereikia atsiminti slaptažodžių.
Atsisiuntimo padėjėjas
Atsisiunčiant failus iš interneto, failas siunčiamas keliais kanalais vienu metu ir todėl padidėja greitis. Failą siunčiant užsaugomas progresas, todėl nutrūkus siuntimui nereikia pradėti iš naujo. Norint naudotis programa reikia nemokamai užsiregistruoti autoriaus tinklapyje.
Ekrano uždanga
Praėjus nustatytam neaktyvaus laiko tarpui ekrane pradedama rodyti nuostabių gamtos paveiksliukų serija. Trumpas poilsis ir nauda jeigu nenorite kad jūsų palikta ekraną matytu kolegos.
DivX grojyklė
Rodo DivX kodekso vaizdo filmus. DivX šiuo metu yra labiausiai suspaudžiantis vaizdą kodeksas. Vaizdo filmas apie jūsų kompaniją gali tilpti į 700MB talpos kompaktinį diską ir yra pakankamos kokybės. Vaizdo filmų užkoduotų DivX kodeksu galima gauti internete arba video nuomos punktuose.
FTP komunikatorius
Su šita programa galite pasijungti prie FTP tinklų ir atsisiųsti programų atnaujinimus, pakeisti interneto tinklapį, nusiųsti dokumentus bendram naudojimui. Patogus įvadas ir naudingi įrankiai palengvina darbą.
Muzikos grojyklė
Garso parametrų reguliavimas, klipų sąrašo redaktorius, radijas per internetą, klipai iš interneto, vaizdo efektai pagal ritmą, programos išvaizdos pasirinkimas.
Failų navigatorius
Patogu dirbti su failais, pasirinkimo būdai, panelių filtrai, pasirinktų failų sujungimas į vieną arba suskaldymas, failų užkodavimas ir atkodavimas, ir kitos galimybės.