Paslaugos


Microsoft Office, tai natūralus būdas išspręsti dauguma verslo valdymo ir apskaitos uždavinių. Duomenų bazės, dokumentų blankai, kontaktų sąrašas, darbo kalendorius, interneto naujienos, e-pašto dėžutės, kompiuterinis faksas ir telefonas, procesų automatizavimas, įvairiapusė integracija tarp programų ir interneto, informatyvi aplinka, industrinis standartas, vieningas įvadas į informacijos bylas.
Pagal įmonių užsakymus kuriu įvairias Microsoft Office duomenų bazes ir dokumentų blankus. Tobulinu klientų turimas Microsoft Office aplikacijas, ir pritaikau įmonės poreikiams. Modeliuoju įmonių verslo valdymo, informacijos apdorojimo, apskaitos ir dokumentacijos sistemas. Partneriams siūlau pasinaudoti mano paslaugomis, sprendžiant klientų problemas ir kuriant programinę įrangą.
Užsakymus atlieku kokybiškai ir nebrangiai, pagal autorines arba darbo sutartis. Dabartinis oficialus mano darbo valandos tarifas yra 30Lt lietuviams ir $30 užsieniečiams. Išsiaiškinti klientų poreikius, įdiegti sistemą, priduoti projektą atvykstu aš arba vietinis mano partneris. Arba paprasčiausiai atsiunčiate man savo problemą paštu ir aš atsiunčiu sprendimą. Mano klientai visada gauna operatyvų aptarnavimą ir puikų palaikymą per internetą.
Esu profesionalas ir visas mano verslas publikuojamas internete. Mano sukurtų programų paprastas versijas galima peržiūrėti, atsisiųsti ir naudotis nemokamai. Taigi, laukiu pasiūlymų iš gerbiamų klientų ir partnerių. Tikiuosi abipus naudingo bendradarbiavimo. Domitės mano produktais? Paprasčiausiai užsiprenumeruokite naujienas paštu: info@pro.lt.